Bulvar Atakent İs On Sale At Launch Prices!

Bulvar Atakent, bir lider bir şirket  inşaat sektöründe , Maksem ve oğuzkağan ile işbirliği ile yaşayan olmuştur; Erdoğan BAYRAKTAR, şirket ortakları tarafından düzenlenen basın toplantısına katıldı.

İstanbul'un en hızlı büyüyen bölgelerinden Bulvar Atakent'te yükselen Atakent (Halkalı), 250 milyon lira yatırımla inşa ediliyor.

Maksem-Oğuzkağan ile ortaklaşa geliştirilen proje , çocuklu aileler için özel olarak tasarlandı. Stüdyo ve 1 odalı daireler mevcut değildir ve dairelerin hepsi geniştir.

bulvar-atakent-fiyatlari.jpg

Arazinin 22,274 metrekare üzerine kurulu proje, günlük alışveriş ihtiyaçlarını kolaylaştırmak için Bulvar Atakent'te 391 konut ve 26 ticari ünite ve 1 kreş eklendi.

In the press conference held at the Clarion Golden Horn Hotel located within the group of Maksem Group, the apartments in the project are found with the prices starting from 4,300 TL per square meter. In the company, 10 different maturity installments or loans through contracted banks up to 120 months are used in the project and special payment plans for the launch period are also offered.

At Bulvar Atakent, which is developed considering the needs of family life, there are apartment types consisting of 2 room, 3 room and 4 room apartment sizes ranging from 110 to 184 square meters.

Bölgenin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanan ticari birimler, konutların bulunduğu yerden ayrı olarak, saha içi güvenlik sağlar. İnşaat projesi hızla sürmekte ve en önemli husus kalite, kullanım kolaylığı ve çevre düzenlemeleri açısından ifade edilmektedir .

Recent Posts

Recent Comments

    wpengine Written by:

    This is the "wpengine" admin user that our staff uses to gain access to your admin area to provide support and troubleshooting. It can only be accessed by a button in our secure log that auto generates a password and dumps that password after the staff member has logged in. We have taken extreme measures to ensure that our own user is not going to be misused to harm any of our clients sites.

    Be First to Comment

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *